Katrs cilvēks ir individuāls, un tērpam ir jābūt tieši tāpat – katram savam
„Ozolkalna klēts”
 saimniece Līga Kuba

Brunči

Visi brunči ir krāsu rotaļa, katrs ir vienīgais, jo arī nēsātājs ir īpašs. Brunči tiek radīti gan svētkie, gan ikdienai, jo man gribas tā spēku ienest katrā dienā. Tas dara mūs stiprākus, gaišākus, rāmākus, mēs jūtamies īpaši. Viduklī bruncis ir regulējams ar podziņām. Ja ir īpašas vēlmes, ir iespējams pasūtīt.

Bērniem

Arī bērniem ir radīts! Tas, ko iedosim bērnībā, ir neatņemems. Katrs tērps ir radīts tā, lai kalpotu vairākus gadus augtu bērnam līdz.

Jostas


Jostas - tām ir īpašs aizsardzības uzdevums. Katra tiek radīta tikai viena, savs krāsu salikums, savs raksts. Jostas garums ir vairāk kā 3 metri, bet bērnu jostas 1,5 - 2 metri.

Lielie vilnas lakati

Lielie vilnas lakati silda Tevi un dvēseli. Ietinies viņā - un esi tikai ar sevi, jo ne jau tikai pie tērpa viņu lieto. Arī vakaros, dzerot tēju, vai pastaigā, sasildot sevi. 

Pirts dvieļi

Pirts - tas ir kas īpašs. Tādēļ arī pirtī ir jābūt skaist! Katram savs dvielītis, savās krāsās un no lina, ko vairāk lietosim būs arvien mīkstāks.

Zāļu paklāji

Zāļu paklājiņos ieaužu vasaras smaržas un spēku, kas kalpos visu ziemu tieši Tev! Un uzvelkam garo lina kreklu, kas brīvi apņem mūs un silda!

Monika

Labdien! Paklājiņu saņēmu! Mīļš, mīļš Jums paldies! Esmu sajūsmā!

Anta

Labvakar! Paldies par burvīgajiem svārtkiem, der lieliski un izskatās tāpat! Pucēšos uz Līgo :)

Agnese

Līga, sirsnīgs paldies! Tikko saņēmu jostu :) Negribas nemaz ņemt nost :)

Solvita

Labdien! Tikko saņēmu lakatu. Paldies par skaisto darbiņu! Jau tagad priecē un noteikti būs silti. Lai veiksme un radošums!

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.